Kontakta oss

Vi är specialister på rekrytering inom management,
interim och styrelse.

Nya utmaningar kräver ny kompetens.

Hör av dig till någon av oss på VEM för en förutsättningslös diskussion kring hur vi skulle kunna hjälpa er möta morgondagens behov och möjligheter på bästa sätt.

Varmt välkommen att kontakta oss på VEM.

Här hittar du våra kontaktuppgifter. Tveka inte att höra av dig för en diskussion kring hur vi skulle kunna hjälpa er med rekrytering och interimslösningar.

Jönköping

Gjuterigatan 20, 553 18 Jönköping,
Mail: info@vem.se Telefon: 036-570 11 80

Värnamo

Pilgatan 1 D, 331 30 Värnamo,
Mail: info@vem.se Telefon: 0370-122 70

Växjö

Storgatan 82A, 352 46 Växjö,
Mail: info@vem.se Telefon: 0470-52 44 60

Eva Dehn Eriksson

Senior Konsult Rekrytering
036-570 11 81 eva.dehn@vem.seLäs mer om Eva

Ingemar Andersson

Senior Konsult Rekrytering
036-570 11 89ingemar.andersson@vem.seLäs mer om Ingemar

Mats Tidstrand

Senior Konsult Interim Management
036-570 11 83mats.tidstrand@vem.seLäs mer om Mats

Elin Elmeke

Konsult & Researcher
036-570 11 93elin.elmeke@vem.seLäs mer om Elin

Martin Gerhardsson

Konsult & Researcher
036-570 11 88martin.gerhardsson@vem.seLäs mer om Martin

Alva Gustafsson

Researcher
036-570 11 94alva.gustafsson@vem.se

Vill du veta mer?

Kontakta oss så berättar vi mer om hur vi kan hjälpa er.

Kontakta oss
Nätverk